03/11/2009

Paint креации на другарите од седмо!

Елма Марко Виктор С. Елена Сара Т. Меритон Петар ЃАлександра

8 comments:

 1. mnogu bese interesno!so eden agol da go napravis se ova!na pocetok izgleda tesko no zatoa nastavnickata maja losanska mnogu ubavo ni objasni i kako dokaz na ubavoto objasnuvanje se izraboteni ovie dela koi dodeka gi pravevme se zabavuvavme!mnogu e ubavo na informatika zatoa ne mislete se i odete na izboren po informatika!pozdrav do site sto odat na informatika!
  od:SARA TRAJANSOKA VIIa
  (moe e toa so crvena pozadina)
  :)

  ReplyDelete
 2. Благодарам Сара!:-)Драго ми е што ти е забавно и креативно на часовите по информатика!

  ReplyDelete
 3. Петар Ѓуревски10/11/2009, 21:05

  навистина беше интереснокога ги правевме! мене ми се допаѓаат сите, само би ги издвоил на Елма и Александра...поззз

  ReplyDelete
 4. Поздрав и до тебе Петар! Убаво што го користиш блогот и оставаш коментари!

  ReplyDelete
 5. nastavni4ke ovoj blog e premnogu interesen i premnogu ubav.izvinete vaka sto ne e ova vo vrska so blogot no sakam da ve prasam koga ke pravime test po informatika???dogledanje od 5a

  ReplyDelete
 6. Прво да одговорите сите усно, па ќе учиме нови работи па ќе правиме и тест а кога ќе ви кажам со време. Поздрав

  ReplyDelete
 7. MOETO GO nema :(

  ReplyDelete

Внеси го својот коментар!