21/10/2009

Препознајте ги вашите другари од 6то!

Гласајте за најуспешниот! Оставете коментар!

13 comments:

 1. super se slikite

  ReplyDelete
 2. pozdrav od VIb

  ReplyDelete
 3. hehe a koj gi pravese? hehe super se nastavni4ke

  ReplyDelete
 4. Уууууууууууууууууууууууу никој не ми се свиѓа!!!!!!!!

  ReplyDelete
 5. site se smeskovci!!!!!!

  ReplyDelete
 6. Ние сме подобри наставнички. Навистина подобри. Поздрав до ситеееееее 6ти. А најголем до 6а и наставничката Маја

  ReplyDelete
 7. Фала Кире! Следниот час ќе ги ставиме на блогот и вашите цртежи! Потсети ме!

  ReplyDelete
 8. nastavni4ke jas sa sminkanje koristam programi kako Make Up Pilot ili pak Make Up Instrument ama ne moze da se za4uva slikata posto toe e neregistrirana verzija ama jas si gi slikam slikite so aparat od programot i op na kompjuter :D mozete da go koristite i Photo Scape aj da ne vi nabrojuvam nemA da stignam da vi nabrojam haha

  ReplyDelete
 9. Добро наставничке ке ве потсетам!

  ReplyDelete
 10. Супер Ангела што си креативна! Во училиште мора да работиме во Paint а дома може да експериментирате и со други програми колку што сакате! Благодарам за предлозите, супер што го пратиш блогот и оставаш коментари!

  ReplyDelete
 11. VIb SE POINTERESNI I POUBAVI pozdrav

  ReplyDelete
 12. Тамара 6в05/11/2009, 20:57

  најдобри сме ние се знае 6в хаха нема што а од тука најубави се Ања и Иви хаха поздрав!

  ReplyDelete
 13. Тамара 6в05/11/2009, 20:57

  и Цецо!

  ReplyDelete

Внеси го својот коментар!