05/09/2009

Лекцијата за Блог за 6то одделенците!


Кликни за да ја видиш лекцијата за Блог - Веб дневник за VI редовен час Информатика!
Лекцијата е за учениците од 6то одд., а може да ја разгледаат сите кои ги интересира што е Веб дневник - блог и како се создава и уредува. За се што не ви е јасно прашајте на час или оставете коментар овде!

7 comments:

 1. odlicna objasneta lekcija! Lesno ja nauciv ! ;) Dame Ivanovski 6a odd

  ReplyDelete
 2. Kiril Cenevski24/09/2009, 20:19

  Добро наставничке ја прочитав и ги одговорив прасањата:):):):):):)DDD

  ReplyDelete
 3. on tuka ke gi ucime lekciite?! :)

  ReplyDelete
 4. Бреееееееееееееее човек.Ова имало многу да се учи:):):):):)

  ReplyDelete
 5. Biljana P. 6v29/09/2009, 21:16

  Ostavam komentar zatoa sto rekovte koga ke ja pro4itame lekcijata da ostavime komentar i mnogu e interesna lekcijava super e!!!=]

  ReplyDelete
 6. Голем поздрав до сите коментатори на лекцијата за блог!

  ReplyDelete

Внеси го својот коментар!