05/09/2009

Блог за Тоше!


http://tose.bloger.hr/

17 comments:

 1. super e blogov svarno!!! :(

  ReplyDelete
 2. Biljana P. 6v05/09/2009, 15:28

  Mnogu ubav blog i se razbira super e i super se slikite!!!:D:D:D

  ReplyDelete
 3. Super e sto ima blog za Tose

  ReplyDelete
 4. super e blogov. Stvarno!!!!!

  ReplyDelete
 5. Blogot e super mnogu ni se dopaga a osobeno deka e za tose Pozdrav od kiki i eci :D

  ReplyDelete
 6. Блогот е супер мисе допаѓа се и сликите и текстот.
  Нашата ѕвезда ке стане поголема. Ке се расчуе се за него утеште повеке иако за него многу се знае. Но едно е сигурно ние сме македонци и тој е македонец. Треба да се гордееме сто сме имале таква личност, таква легенда, таков тален меѓу нас мекедонскиот народ. Тоше направи да се дознае Македонија ако е мала геогравски но е голема опшествено. Те Сакаме Тошееееееееееее!!! Блогот е пресупер:D:D:D:D:D

  ReplyDelete
 7. Tose e nasiot tanlent.Nego mnogu luge go vikaat angel.Toj e nasata zvezda i negovoto ime ke se doznava uste niz celiot Balkan.

  ReplyDelete
 8. Te sakame tosenceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  ReplyDelete
 9. Блогот е најубав

  ReplyDelete
 10. andrijana 6v10/09/2009, 13:45

  blogov e top a posebno za tose pozz

  ReplyDelete
 11. blogot e super
  NAJUBAV E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ReplyDelete
 12. Najdobar e ovoj blog,blogot za TOSE PROEVSKI najdobrata li4nost i najxumanata.TOSE PROEVSKI ke ostane sekogas vo nasite srca.Vi blagodaram nastavnicke MAJA od se srce sto napravivte blog i za TOSE PROEVSKI.Najdobra ste!!!!!!!
  od:MARIJA 5a
  TE SAKAME TOSE POVEKE OD SE!!!

  ReplyDelete
 13. Марија, јас не го направив блогот за Тоше! Блогот е направен од некоја девојка од Хрватска - обожавателка на Тоше!Јас го посетував и ми се допаѓаше и сакав и вие да знаете за блогот и да го посетувате ако и вас ви се допадне! Поздрав до сите кои оставаат коментари и го читаат блогот!

  ReplyDelete
 14. СТЕФАНИ Vв
  Наставничке,блогот е супер иако вие не сте го направиле но убаво е што вие сте го ставиле за ние да го видиме!сликите и текстот се прекрасни !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ReplyDelete
 15. izvinete nastavni4ke jas ne znaev deka ne e od vas,no sepak vi blagodaram sto mi kazavte.ako moze da napisete kako ste go nasle ova za TOSE PROEVSKI!!!POZDRAV!!!
  od:MARIJA 5a

  ReplyDelete
 16. tose bese najhumaniot covek vo makedonija od srce mu blagodaram

  ReplyDelete
 17. te sakameeee toseeeeeee

  ReplyDelete

Внеси го својот коментар!